1. Ten serwis internetowy może korzystać z tzw. plików cookies w celu przechowywania informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym użytkownika końcowego.
  2. Dane te mogą być wykorzystywane w celu dostosowania treści serwisu do
    1. indywidualnych preferencji użytkownika
    2. opracowań statystycznych odwiedzin serwisu.
  3. Użytkownik może nie wyrazić zgody na przechowywanie plików cookies lub uzyskiwania dostępu do tej informacji serwisu w urządzeniu końcowym za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez niego telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym.
  4. Przechowywana informacja lub uzyskiwanie do niej dostępu nie powoduje zmian konfiguracyjnych w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym użytkownika końcowego i oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu
  5. Użytkownik końcowy wyraża zgodę na przechowywanie informacji o których mowa lub uzyskiwanie do niej dostępu, za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez niego telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym.
  6. Wyłączenie mechanizmu ciasteczek następuje w sposób specyficzny dla danego urządzenia końcowego używanego prze użytkownika. O sposobie tym użytkownik winien zostać poinformowany przez producenta danego urządzenia końcowego.